Co oznacza wynik MR kolana 29-letniej kobiety?

Witam. Jestem po rezonansie magnetycznym kolana. Kolano po wypadku. Dolegliwości bólowe oraz obrzęk utrzymują się 1,5 roku. Proszę o interpretację opisu DANE KLINICZNE:po urazie kolana prawego TECHNIKA BADANIA:Jednofazowe badanie MR prawego stawu kolanowego,obrazy T1-, PD- zależne, przekroje osiowe, strzałkowe i czołowe. OPIS:Ilość płynu w stawie prawidłowa. rozległy płyn w klatkacj- możkliwy w klatece podścienistej głowy przysrodkowej miesnia trójgłowego wlk. 18 x78 mm( szer. x dł. ) , dalej w kaletce mięśnia półbłoniastego wlk. 14 x30 mm( szer. x dł. ) Wysięku w obrębie kaletki brzuchato-półbłoniastej nie stwierdza się. ACL,PCL- o zachowanej ciągłości, gładkich zarysach, bez cech uszkodzenia. MCL,LCL- o zachowanej ciągłości, niepogrubiałe , bez cech uszkodzenia. ML,MM- prawidłowe, bez zmian Ustawienie rzepki wysokie .Chrząstka stawowa rzepki i kości udowej w przedziale udowo- rzepkowym prawidłowej grubości o gładkich zarysach .Częsciowy obrzęk ciała tłuszczowego Hoffy w okolicy szczytu rzepki . Chrząstka kłykci kości udowej i piszczelowej bez cech patologii Prawidłowy sygnał ścięgna mięśnia czworogłowego uda, więzadła i troczków rzepki oraz pasma biodrowo-piszczelowego. W zakresie objętym badaniem, brak cech obrzęku śródkostnego.

WAŻNA Ocena sprawności i stanu kręgosłupa, KOLAN ! ORTOPEDA!
OPIS " DANE KLINICZNE:po urazie kolana prawego TECHNIKA BADANIA:Jednofazowe badanie MR prawego stawu kolanowego,obrazy T1-, PD- zależne, przekroje osiowe, strzałkowe i czołowe. OPIS:Ilość płynu w stawie prawidłowa. rozległy płyn w klatkacj- możkliwy w klatece podścienistej głowy przysrodkowej miesnia trójgłowego wlk. 18 x78 mm( szer. x dł. ) , dalej w kaletce mięśnia półbłoniastego wlk. 14 x30 mm( szer. x dł. ) Wysięku w obrębie kaletki brzuchato-półbłoniastej nie stwierdza się. ACL,PCL- o zachowanej ciągłości, gładkich zarysach, bez cech uszkodzenia. MCL,LCL- o zachowanej ciągłości, niepogrubiałe , bez cech uszkodzenia. ML,MM- prawidłowe, bez zmian Ustawienie rzepki wysokie .Chrząstka stawowa rzepki i kości udowej w przedziale udowo- rzepkowym prawidłowej grubości o gładkich zarysach .Częsciowy obrzęk ciała tłuszczowego Hoffy w okolicy szczytu rzepki . Chrząstka kłykci kości udowej i piszczelowej bez cech patologii Prawidłowy sygnał ścięgna mięśnia czworogłowego uda, więzadła i troczków rzepki oraz pasma biodrowo-piszczelowego. W zakresie objętym badaniem, brak cech obrzęku śródkostnego." Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną