Co oznacza opis MR nadgarstka?

Dzień dobry. Jestem po zwichnięciu nadgarstka i właśnie dostałem opis rezonansu magnetycznego z którego wynika Wniosek: 1.Cechy uszkodzenia kompleksu chrząstki trójkątnej. 2.Typ 2 kości księżycowatej. 3.Obrzęk więzadeł torebkowych dłoniowych i grzbietowych nadgarstka. 4.Podwichnięcie grzbietowe końca dalszego kości łokciowej. Chciałbym dowiedzieć się jak poważny jest to uraz ponieważ wizytę u ortopedy mam zaplanowaną dopiero na przyszły tydzień. Ile jescze może potrwać przerwa w pracy (pracuje w 100% ta reka)??

Zmiany pewnie związane z przebytym urazem, do omówienia z Ortopedą " opis rezonansu magnetycznego z którego wynika Wniosek: 1.Cechy uszkodzenia kompleksu chrząstki trójkątnej. 2.Typ 2 kości księżycowatej. 3.Obrzęk więzadeł torebkowych dłoniowych i grzbietowych nadgarstka. 4.Podwichnięcie grzbietowe końca dalszego kości łokciowej. "

Chyba konieczne odciążenie ręki ... pozdrawiam