Co oznacza opóźnienie miesiączki i silny ból piersi?

Witam , mam 24 lata, dwa lata temu urodzilam synka . Moje cykle trwaja zazwyczaj 30 dni , dzis jest 33 dzien cyklu (ost okres 11,04) i miesiqczki brak . Ostatni raz wspolzylam w styczniu . Tydz temu bylam przeziebiona , trwalo to okolo 3 dni , zazywalam teraflu i polopiryne s. Czy to moglo przedluzyc cykl ? Bardzo bola mnie piersi, ledwo chodze. Chcialabym juz dostac okres. Czy moge sobie pomoc wywolac okres? Sa jakies sposoby? Prosze o rade! Czy moge kupic w aptece luteine i zaczac ja brac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć