Co oznacza opóźnienie miesiączki po krwiomoczu?

Witam około 3tyg temu przeszłam przez krwiomocz (2dni) później tylko objawy zapalenia pęcherza, które wyleczyłam lekami nie na receptę, wszystko przeszło jednak okres spóźnia się już tydzień. Każdego miesiąca spóźnia się ok 3-4 dni. Wykonałam test ciążowy, który dał negatywny wynik. Po zapaleniu pęcherza byłam również dość przeziębiona* brałam leki na receptę. Czy okres może spóźnić się kolejny tydzień?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie badanie ogólne moczu
i następnie zgłosić się do lekarza rodzinnego

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.