Co oznacza opóźnienie okresu?

Witam, Spóźnia mi się okres o 2 dni. Ostatni raz z chłopakiem kochaliśmy się w sylwestra. Zaraz po sylwestrze miałam okres. Mieliśmy prezerwatywy i bez wytrysku. Od ok 2 dni pobolewa mnie brzuch i plecy w dole ale dosłownie chwile i przestaje i tak kilka razy.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mimo wszytko pierwszym krokiem jest wykonanie testu ciążowego. Kolejnym wizyta u ginekologa.