Co oznacza opuchlizna nóg i rąk?

Od trzech miesiecy jezdzze po lekarzach man stos badan z ktorych nic nie wynika w szpitalu mnie nie przyjeli bo nam dobre ob zrobili mi tomografie i wypuscili z zaleceniem w strone chorob zakaznych i neurologi.jeden lekarz zaprzecza drugiemu bylam nieprzytomna wręcz puchną mi palce u rak i nog .ob crp nest om.ogolnie morfologia w normie rdv.cv i pct tylko zawyzone ezynofile 1 jak norma od 1 bazofile o.o2 jak norma o.o2 lekki limfocyty2 1 jak norma 20 .nie ma sie czego przyczpic jak twierdza lekarze.didatkowo sloabo widzialam ostrosc widzenua prawue nie kojarzylam .bole w zgieciach rak i nog oczy mi nachodziły czerwieniąwkurzylam sie u pos kam na biorezonans wyszlo neuralgia adenovirus dystonia naczyniowo wevetatywna neurastenia ehterococum faecium zke przysfajanie zelaza niedoczynnosc tarczycy.gdy zaczelam brac borelis na bazie czystka zaczelam sie lepiej czuc f duolife .teraz phtanie czy przy neurasteni b opuchniecia palcow rak i nog i tajie prafki od nog jak skurcze nie wiem czy to neurastenia kompletnie ogkupialam e ktora strone isc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami badań wykonanych dotychczas i bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.