Co oznacza opuchlizna po operacji cieśni nadgarstka?

Witam, Operację cieśni nadgarstka mialam 9 maja 2017r. Rękę mam caly czas spuchnietą. Ból jak byl przed operacją tak też jest i po operacji tylko inny. Ból nie jest jednakowego nasilenia. Raz jest silniejszy raz troszke slabszy. W nocy reka tak boli, że spać nie moge. Reka robi sie zimna i sinieje( nie caly czas). Reka boli caly czas, dochodzi do tego bol w łokciu. Dodam, że jak troszkę wiecej porobie to reka bardziej puchnie oraz ból utrudnia funkcjonowanie. Co jest powodem takiego stanu reki? Dlaczego opuchlizna utrzymuje sie caly czas. Dlaczego reka robi sie zimna i sinieje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u ortopedy, najlepiej wykonującego zabieg. po ponownym badaniu będzie można zlecić odpowiednią dalszą diagnostykę.