Co oznacza opuchlizna twarzy?

Witam, Od kilku dni mam zapuchnieta twarz I czuje okropne uczucie goraca na ciele, jakbym sie palila. Mam rozrusznik serca I jestem po udarze, biore pradaxe. Czy to moze miec cos wspolnego z Tym lekiem I moimi chorobami, czy te problemy moga byc spowodowane czyms innym. Dziekuje.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pani udać się do lekarza aby wykluczyć np. reakcję alergiczną.