Co oznacza plamienie po usunięciu łąkotki?

Witam. Okres zaczął mi się 2 sierpnia i niby skończył 6 sierpnia po czym 6 miałam operacje częściowego usunięcia łąkotki że znieczuleniem podpajeczynowkowym . Wszystko poszło dobrze ale płomienie jasnoczerwone wrocilo 10 sierpnia. Czy to może oznaczać coś złego ? Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.