Co oznacza podkrążenie oczu?

Witam ! Moje pytanie może być dosyć nietypowe . Zacznę od początku . Jakoś 4 miesiące temu byłam zatruta paracetamolem ( 70 tabletek )dostałam we wlewie 21 godzinną odtrutkę . Teraz jakoś zaczęłam zwracać uwagę na to co się dzieje . Mam sine oczy i podkrążone , biały nalot na języku , tachykardię każdego dnia ( tętno 120 - 140 / min ) , silne zawroty głowy , częste czarne mroczki przed oczami i już chyba z 4 tydzień utrzymuje mi się biegunka . Czuję się coraz słabsza . Mimo nakładania cudów , sińce nie znikają . Co jest przyczyną ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego inwykonac podstawowe badania z krwi