Bóle nóg, bruksizm, podkrążone oczy u dziecka

3 latka córka: złe sny bóle nóg między stopami a kolanem, zgrzytanie okropne, podkrążone oczy wzdęcia, uporczywy apetyt, kaszel duszności i zapalenia oskrzeli.wciagu miesiąca 3 razy- brała 3 antybiotyki. miała morfologie mocz. kał na pasożyty 3 razy. lambie raz. usg brzucha- w nerce cos się błyszczało. dzień po usg wysikała dziwnego robaka. 5 mm z czarnymi haczykami. za dwa - czarny narybek. zaniosłam na badanie- nic nie znaleziono. zentel nie pomaga a ona zgrzyta i placze w nocy

może należy udać sie do kliniki chorób pasożytniczych i tropikalnych? to coś dziwnego taki objaw , może to jakaś rzadka choroba pasożytnicza, odzwierzęca?