Co oznacza podwyższenie TSH u 7-latki?

Proszę o pomoc bo zwariuje dzisiaj córka miała pobieraną krew na hormony tarczycy ma 7 tygodni ze względu na to, że miała mieć kontrolę do 2 miesiąca życia ja w ciąży brałam eutyrox n25 wychodząc ze szpitala miała podwyższone wszystkie hormony tarczycy odebrałam już wyniki i hormon FT3 wynosi u niej 4,05 a norma to 3,71 czy to coś złego bedzie musiała cos na to brać?? reszta wyników w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pediatry i ustalenie dalszego postępowania diagnostyczno leczniczego a tak bardziej obserwacyjnego