Co oznacza podwyższone TSH i FT3 przy normalnym poziomie Anty-TPO i Anty-TG?

Witam. Robiłam badania na tarczycę z powodu niepokojących objawów. Wyniki są następujące: TSH - 5,502 FT3 - 4,50 FT4 - 1,22 Anty-TPO - 4,51 Anty-TG - 1,87 Moje pytanie jest następujące - co oznacza podwyższone TSH i FT3 przy normalnym poziomie Anty-TPO i Anty-TG?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie można się wypowiedzieć. proponuje udać się do lekarza endokrynologa