Co oznacza pojawienie się dziwnego okresu?

Witam,
dostałam okres 5 dni wcześniej, przez pierwsze 3-4 dni plamiłam dosyć obficie, później było tylko coś widać w toalecie podczas podcierania, śluz z krwią.
Dodam, że w zeszłym miesiącu prawdopodobnie z mężem mieliśmy wpadkę. Bolały mnie jajniki, byłam strasznie płaczliwa, boli mnie podbrzusze i czuję coś w piersiach, czy to był normalny okres, czy ja mogłam poronić? Do lekarza idę dopiero za tydzień.

Dzień dobry!

Najprostszym sposobem na sprawdzenie obecności ciąży jest zrobienie testu ciążowego. Nawet jeśli doszło do poronienia, to poziom hormonu przez kilka dni spada i może test być nadal dodatni.

Najlepiej stwierdzić w badaniu USG, czy wszytko jest w porządku.

Czasami okres może pojawić się wcześniej czy później, np. pod wpływem stresu, odchudzania czy zmęczenia.

Z poważaniem