Czy pojawienie się krwawienia oznacza poronienie?

Ostatni okres miałam 30 września okres mam co 29-31 dni Zrobiłam dwa testy ciążowe 31 października wyszły pozytywnie ,potem dostałam krwawień pojechałam na ostry dyżur dostałam duphaston na USG nic nie widać beta wskazuje 22 czy jest szansa że ciąża się utrzymie czy jest to poronienie ?

Jeśli kontrolny poziom beta-HCG spadnie w przeciągu około tygodnia będzie to oznaczało przebycie poronienia.