Co oznacza poziom monocytów w ciąży?
Jestem w 4 tc i MONO 0,9 a norma 0.24-0.36 mam sie obawiac? Dodam że jest mi ciągle zimno. Pozdrawiam

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Czy są jakieś dolegliwości? Jeśli to jedyny parametr który odbiega od normy to nie ma powodu do niepokoju.