Co oznacza Proteus mirabilis bakteriuria znamienna?

Witam robiłam badania córce lat 10: mocz na powiew oto wyniki Proteus mirabilis bakteriuria znamienna 10(4) gentamicin, cefuroxime, cefuroxime Axetil S <=1, Cefotaxime S <=0.25 trimethoprim/sulfamethoxazole S<=1 amoxicillin/clavulanic Acid S<=2 piperacillin/ tazobactam S<=4 proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza pediatry i włączenie leczenia zgodnie z antybiogramem