Co oznacza przezroczysta narośl na oku?

Dobry wieczur mam pytanie zrobiło mi sie na białku oka przezroczysta narośl czasami kuje w środku jest jakby żółty płyn co to tskiego

Witam.Może to być zapalenie spojowki związane z jakimś urazem tego oka lub odkładając się cholesterol czyli tłuszczyk. Jeżeli jest to ruchomy pecherzyk z płynem to może to być cysta łzowa. Nie wymaga leczenia chyba ze te kucia są często. Należy ją przekłuc u okulisty. Pozdrawiam serdecznie