Co oznacza przyścienne zgrubienia błony śluzowej w zatokach szczękowych?

Chciałam spytać co mogą oznaczać: "Przyścienne zgrubienia błony śluzowej w zatokach szczękowych." w wyniku rezonansu magnetycznego głowy? Rezonans był robiony ze względu na ucisk w głowie od dziewięciu miesięcy. Tomogafia niczego nie wykazała. Kobieta, 37 lat i raczej brak innych dolegliwości.

Opis badania to za mało; Do interpretacji klinicznej
Trudno ocenić bez badania ; Jaki ogólny stan zdrowia, wyniki badań, morfol, OB, CRP inne, przebyte infekcje ??
wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; laryngologiczna
Pozdrawiam i zapraszam