Niewielkie przyścienne zgrubienia błony śluzowej zatok szczękowych
Witam. Miałem robioną TK głowy i zatok, na TK głowy wyszło wszystko dobrze ale na TK zatok wyszło "Niewielkie przyścienne zgrubienia błony śluzowej zatok szczękowych gr. do 13 mm, czołowych,sitowia i klinowych. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne, znacznie zwężony lewy kompleks ujściowo-przewodowy. Poza tym zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne . Kości twarzoczaszki bez cech destrukcji kostnej. Dodam ze od 3 miesiecy boli mnie głowa jestem osłabiony nie mam siły i mam 37 stopni czesto.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wynik może świadczyć o zapaleniu błony śluzowej zatoki szczękowej. Proszę udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.