Co oznacza rak inwazyjny bez specjalnego typu G:2?

wczoraj odebrałam wynik Histopatologiczny ... kobieta 61 lat , rozpoznanie nowotwór piersi lewej : Rak inwazyjny bez specjalnego typu G:2 (3 2 1)Invasive Carcinoma NST . W nacieku raka brak przewodów DCIS, cech naciekania okołonerwowego i limfoanginoiwazji ,CKAE1A/AE3 ( )CK7( )ECadherin( ) p63(-)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u onkologa i ustalenie optymalnego postepowania