Co oznacza silny ucisk pod pachą?

Silne uciski i klucia pod lewymi zebrami i pod lewą pachą, promieniujace na plecy i klatke piersiową. Bóle pojawiają się po wyproznieniu (i utrzymują nawet kilka godzin, nasilają się przy wdechu), przy gazach i gdy jestem glodns. Usg brzucha ok, morfologia, amylaza z krwi ok. Często zbierają się gazy i jest mi wtedy bardzo slabo

Trudno powiązać niestety powyższe objawy. Musiałabym zadać Pani dużo pytań, aby cokolwiek ustalić, a to niestety z poziomu portalu jest niemożliwe. Proszę iść na wizytę bezpośrednio do swojego lekarza POZ.