Co oznacza spłycenie lordozy szyjnej u 25-latki?

Witam. Badanie rezonansem wykazało spłycenie lordozy szyjnej i ledzwiowej, oraz zwyrodnienie krazkow miedzykregowych w szyjnym odcinku kregoslupa. Odczuwam bol szyjnego odcinka. Mam 25 lat. Czym mozna to leczyc?

MRI DO INTERPRETACKI KLINICZNEJ ; Mogą być różne przyczyny bólu szyi; brak ruchu i ćwiczeń, komputer i tel komórkowy, stres, napięcie, przeciązenia i wiele innych przyczyn...
Do pełnej konsultacji ; Ważny zdrowy tryb życia, sen, sport.
Jak nastrój i sen??
Pozdrawiam