Co oznaczają codzienne bóle głowy u 46-latki?

Witam. Mam codziennie bóle glowy nieraz sa one slabsze a dość często silne. Bóle są od kilku lat. Miałam robiony rezonans glowy i wszystko jest ok. Tylko w ostatnim zdaniu jest taki opis: W przednim płacie przysadki ognisko wysokosygnałowe w kl 5mm -torbielka lub zmiana lita. Czy to coś poważnego?

Mogą być różne przyczyny bólu głowy: nadciśnienie; napięcie emocjonalne, brak ruchu i ćwiczeń, komputer i tel komórkowy, stres, przeciązenia kręgosłupa, inne schorzenia, i wiele innych przyczyn...
Do pełnej konsultacji ; Ważny zdrowy tryb życia, sen, sport.
Jak nastrój i sen?? MRI do interpretacji klinicznej, raczej łagodna zmiana...
Pozdrawiam