Co oznacza wynik MRI przysadki mózgowej ?

Witam, wykonałam MRI przysadki z kontrastem, zostałam skierowana z uwagi na zaburzenia endokrynologiczne, opis badania jest następujący "w rzucie części pośredniej zmiana o podwyższonym sygnale w obrazach T1-zależnych, obniżonym w T2- zależnych, nie ulega wzmocnieniu po podaniu kontrastu. Ma wlk. 6,5-3mm - część pośrednia o nietypowym sygnale (skrwawiona), do różnicowania z torbielą kieszonki Rathkego. Płat przedni prawidłowy." Proszę o interpretację wyniku. Czy to bardzo poważna zmiana?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami, historią leczenia ; Ocena neurologiczna i ocena ogólnego stanu zdrowia;
MRI do interpretacji klinicznej!
Jaki tryb życia, pracy? Waga, ciśnienie krwi? , Inne schorzenia ?? Nastrój, sen, stresy?
Pozdrawiam i zapraszam