Co oznacza ta treść rezonansu u syna?

Witam niedawno zrobiłam synowi rezonas magnetyczny glowy według mnie wyszedł nie pokojąco prosze o porade a tresc brzmi tak\ Asymetria wielkości półkul móżdzku lewa półkula mniejsza - hipoplazja Zatoka poprzeczna lewa hipoplastyczna Nad lewą półkulą móżdzku oraz pomiędzy półkulami możdzku widoczna jest poszerzona przesztrzeń płynowa o gróbości do 16 mm ( mierzona w płszczyżnie poprzecznej ) rozciągająca się na szerokość ok 74 mm ( mierzona w płaszczyżnie poprzecznej ) i wysokości 39 mm może odpowiadać torbieli pajeczynówkowej reszta bez zmian prosze o porade

Opis MRI: " rezonas magnetyczny glowy: Asymetria wielkości półkul móżdżku; lewa półkula mniejsza - hipoplazja. Zatoka poprzeczna lewa hipoplastyczna. Nad lewą półkulą móżdzku oraz pomiędzy półkulami możdzku widoczna jest poszerzona przesztrzeń płynowa o gróbości do 16 mm ( mierzona w płaszczyżnie poprzecznej ) rozciągająca się na szerokość ok 74 mm ( mierzona w płaszczyżnie poprzecznej ) i wysokości 39 mm może odpowiadać torbieli pajeczynówkowej reszta bez zmian " ; Więcej informacji na temat wieku syna, niepokojących objawów, powikłań okołoporodowych etc , stanu aktualnego. To opis MRI; Obraz MRI do interpretacji klinicznej, po zbadaniu Pacjenta. Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań Najważniejszy stan Pacjenta Torbiele pajęczynówki występują stosunkowo często, stanowią wrodzone anomalie rozwojowe mózgu. Wskazana okresowa kontrola, zależnie od zaleceń Neurologa i stanu Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełn ą konsultację neurologiczną.