Co oznacza taki opis MR przy bólu głowy?

Mam 25 lat od dłuższego czasu mam silne bóle głowy. Ostatnio byłam na rezonansie magnetycznym i wyszedł taki opis : "W okołokorowej istocie białej lewego pogranicza czołowo-ciemieniowego oraz prawego płata skroniowego stwierdza się pojedyncze ogniska wielkości 5-6 mm, o obrazie przewlekłych zmian degeneracyjnych, prawdopodobnie naczyniopochodnych. Poza tym stwierdza się prawidłowy obraz mózgowia. Nie stwierdza się zmian ogniskowych w mózgowiu ani efektu masy. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony i nieprzemieszczony. Przymózgowe przestrzenie płynowe nieposzerzone. Nie stwierdza się uchwytnych zmian w kośćcu mózgoczaszki. " O czym to może świadczyć?

Witam! Poza drobnymi zmianami w istocie białej (pochodzenia naczyniowego - bez większego znaczenia klinicznego) nie stwierdzono odchyleń od normy. Należy się zastanowić nad ew. napięciowym bólem głowy - w takich przypadkach psychoterapia z "dodatkiem" Duloksetyny jest niezłym wyjściem. Powodzenia W. Łuczkowski.