Co oznacza taki wynik badania osteokalcyny?

Witam, proszę o interpretację wyników i wskazówki co robić dalej, jakie badania wykonać. Jestem kobietą, mam 24 lata. Wykonałam badania: - osteokalcyna wynik: 47,84 ng/mol, norma przed menopauzą >20 lat 11-43 po menopauzie(nie leczone HT) 15-46 - wapń całkowity 2,18 mmol/l norma 2,10-2,55

Bez znajomości historii pacjentki nie da się zinterpretować dwóch wyrwanych z całości wyników badań; poza stwierdzeniem że mieszczą się lub nie w granicach podanych norm.