Co oznacza ten podwyższony wynik monocytów?

Witam. Na badaniu krwi wynik monocytow osiagnal 10,4. Norma to od 2 do 10. Dodam ze dzien przed badaniem mialem wyrywany zab, czy moze miec to wplyw na wyniki badan?

Szanowny Panie
rozumiem, że wartości są podane w procentach? Tak nieznacznie podwyższony poziom monocytów bez innych odchyleń w badaniach nie świadczy o niczym złym. Może być naturalną reakcją organizmu na uraz, jakim jest wyrwanie zęba.
Pozdrawiam,
ASz-S