Co oznacza ten wynik badania cewki moczowej?

Witam,w połowie marca byłem na wizycie u urologa,miałem pieczenie i ból cewki moczowej,miałem wykonane badania które wyszły dobrze,dostałem maści i objawy można powiedzieć ustąpiły w 90%,przez ostatnie dwa tygodnie boli mnie gardło,wykonałem badania na choroby weneryczne HSV igg wyszło mi 16.1 a pozytywny jest powyżej 1.1 a igm 1.8 wynik pozytywny również od 1.1 co mogę teraz w tej sytuacji zrobić? Dziś przyszedł mi również wynik z chlamydia trachomatis igg 3.02 a pozytyw jest od powyżej 22 a igm 1.56 a pozytywny jest od 1.1 więc nie dużo powyżej,miałem na chlamydia w kwietniu przy wizycie robiony wymaz z cewki moczowej i w wyniku wyszło "w komórkach cewki moczowej nie stwierdzono antygenu" jak mogę to rozumieć. Będę wdzięczny za porady co dalej. dziękuję i pozdrawiam

Popieracze trzeba zgłosić się do lekarza zajmującego się chorobami przenoszonymi droga płciowa, po drugie należy wykonać wymaz w kierunku bakterii atypowych i wykonać test PCR. Niewyleczone zakażenie może skutkować powodować zakażenie w innych częściach układu moczowego.