Co oznacza uczucie zatkania w gardle podczas przełykania?

Witam od dlugiego czasu juz przy przelykaniu sliny czuje jakby cos siedzialo mi w gardle i ta slina nie schodzi tak jakby miala,ciagle próbuje to przelknac nieraz przy szybkim polykaniu mam wrazenie ze daje rade to polknac ale po chwili jest tak samo,podobnie jak z wyksztuszeniem tego jak sie nie raz uprze to tak dlugo odksztuszam jakbym juz mial to cos wypluc ale przelkne sline i znow wrazenie jakby to wracalo na swoje miejsce,dodam ze rano jak wstane i nie tylko bo praktycznie przez caly dzien odnosze wrazenie ze mam bardzo nieprzyjemny zapach z ust najgorzej rano jak wstane,albo jak przez dluzszy czas nic nie pije czy nie zjem :/ chodze do dentysty pytalem Pani doktor podalem jej objawy,przepisala mi plyn do plukania ale to moze na chwile pomoglo,niewiem juz co robic

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku warto udać się na wizytę do laryngologa. Być może jest coś w gardle, a nie jest widoczne podczas zwykłego badania.