Co oznacza wątroba niepowiększona z obecnością w S3 uwypuklającego się od tyłu?

Witam mam następujący wynik z tomografi : Wątroba nie powiększona z obecnością w S3 uwypuklajacego się od tylu poza zarysy watroby ogniska o wymiarach 31x31x33 mm . zmiana w całości uwapniona w ggranicach 90-300 jH. niejednorodna z obecnością wewnętrznych przegród o niższej gęstości i nie ulega wzmocnieniu kontrastowemu. W przedniej części S3 plata lewego watroby dwie drobne torbielki . wnioski: Całkowicie uwapniona zmiana ogniskowa w S3 obraz może odpowiadać infestacj pasozytniczej.

Lek. Katarzyna Szymczak

Obraz może wskazywać na infekcje pasożytnicza, należy interpretować łącznie z całym obrazem klinicznym.
Pozdrawiam