Co oznacza wydłużenie/osteofit w miejscu przyczepu rozcięgna podpodeszwowego?
Zdjęcie RTG stopy lewej. Wydłużenie/osteofit w miejscu przyczepu rozciegna podpodeszwowego do guza portowego kości pietowej (cechy Ostrowi portowej dolnej). Drobne zwapnienie/cechy entezopatii w miejscu przyczepu ścięgna Achillesa do guza pietowego. Niewielkie zaostrzenia krawędzi przystawowych głowy i kości sródstopia, poza tym widoczne kości stopy lewej radiologicznie w granicach normy. Od 3 miesięcy boli mnie lewa noga, w okolicach pięty, ból podczas chodzenia oraz w trakcie odpoczynku.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis wskazuje na ostrogę piętowa proszę zgłosić się do lekarza ortopedy