Co oznacza wynik badania gastroskopii i ból nadbrzusza?

WItam, Mam codziennie bóle nadbrzusza ( ssanie w żoładku) a także zgaga. Wynik gastroskopii to : gastropatia rumieniowa plus obecność HP. Po antybiotykoterapii na HP po 5 tygodniach test z kału wyszedl ujemny. Nadal niestety mam uczucie dyskomfortu w nadbrzuszu codziennie. Trwa to juz od listopada. Przyjmowałem leki takie jak: Dexilant, Zirid, Tribux, Polprazol 40 a także leki na uspokojenie. Zgaga mineła jednak nadal ten dyskomfort. Jak długo może to trwać??? Czy nie dojdzie do zaniku błony?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal są dolegliwości wskazana jest wizyta u lekarza Gastroenterologa