Co oznacza wynik badania histopatologicznego 61-letniej kobiety?

Dzień dobry . Otrzymałam wynik badania histopatologicznego, który rozpoznanie brzmi: Polypus hyperplasticus intestini crassi. Excisio probabiliter completa. Bardzo proszę o wyjaśnienie co to jest. Z poważaniem
Lek. Tomasz Budlewski

Poli hiperplastyczny jelita grubego , wycięcie prawdopdobnie /zapewne całkowite konieczna wizyta u gastroenterologa i dalsza opieka