Co oznacza wynik badania histopatologicznego Endocervix normali?

Witam! Odebrałam wynik histopatologiczny. Wizytę u lekarza mam za dwa tygodnie. Czy mogę prosić o przybliżenie diagnozy? I Endocervix normalis. II Villi choriales, decidua spongiosa et compacta. III Polypus adenomyomatosus. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa . Błona śluzowa kanału szyjki macicy w normie. Kosmki łożyska i doczesnej gąbczastej i zbitej. Polip adeno