Co oznacza wynik badania histopatologicznego po usunięciu wyrostka robaczkowego?

Badanie histopatologiczne po usunięciu wyrostka robaczkowego (ostre ropowicze zapalenie) . Rozpoznanie: Y.99.90-5x, 1-4. Low grade appendiceal mucinous neoplasia (LAMN). Zmiana ograniczona jest wyłącznie do błony śluzowej bez naciekania ściany wyrostka robaczkowego. Co to oznacza ?
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest odpowiednia kontrola. Konieczna wizyta u lek chirurga ogólnego