Wynik badania histopatologicznego 45-latka

Co oznacza takie rozpoznanie na wyniku: Fragmenty błony śluzowej pokryte nabłonkiem wielowarstwowym z płaskimi cechami neoplazji wewnątrznabłonkowej high-grade. Ogniskowo miejsce podejrzane o naciekanie podścieliska.
Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie można ocenić wyniku histopatologicznego nie posiadając wiedzy którego fragmentu ciała on dotyczy. Proszę uściślić pytanie.