Co oznacza wynik badania histopatologicznego tarczycy 24-latki?

Witam bardzo proszę o interpretacje wyników histopatopogii tarczycy adenoma folliculare cum fibrosi et calcificationibus focalis i drugi guz tela adiposa et fragmenta musculi striatocellularis bardz dziękuję pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Gruczolak pęcherzykowy z włóknieniem i ogniskami zwapnienia. Tkanka tłuszczowa i fragmenty mięśnia prążkowokomórkowego. Wynik powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!