Co oznacza wynik badania kolana po skręceniu?

Dzień dobry, 2 lata temu skręciłem kolano. Dyskomfort i lekki ból nadal się utrzymuje przy pełnym zgięciu oraz szybkim ruchu prostą nogą do wewnątrz. Jestem po badaniu rezonansem magnetycznym. Na opisie staw jest w porządku, nadmienione tylko " Rzepka z przewagą obciążenia powierzchni stawowej bocznej". mógłbym prosić o Waszą interpretację? Dziękuję

Do omówienia z Ortopedą ; OPIS , OBRAZ MRI KOLANA do interpretacji klinicznej, do pełnej konsultacji, z dokumentacją badań i historią leczenia ; Konieczna pełna ocena stanu zdrowia i sprawności pacjenta, schorzeń współistniejących; Pozdrawiam i zapraszam