Co oznacza wynik badania kręgosłupa 67-latki?

witm serdecznie - dzisiaj otrzymalam wynik badania kregoslupa /LS/wiek 65 lat-kobieta. Lordoza ledzwiowa w normie.Na poziomie L3/L4 widoczne uwypuklenie krazka miedzykregowego/bulging/ z niewielkim modeleowaniem worka oponowego.Na poziomie -L4/L5 widoczne zmiany zwyrodnieniowe w staw,miedzywyrostkowycch ograniczaj,bocznie swiatlo kanal,kreg.Na poziomie L5/s1 widoczna tylna przepuklina krazka miedzykregowego/ok.4mm/model.worek opon.dodatk,widoczne zmiany zwyrod,w stawach miedzywyrostk,pogrubiale wiezadla zolte-ogranicz,bocznie swiatlo kanalu kreg.Wymiar AP kanalu wezony do 6 mm-waski kanal.Trzony ledziowe prawidlowej wysokosci - bez cech przebudowy kostnej.Prosze uprzejmie o interpretacje co mam robic??Od pol roku bol jako rwa kulszowa - po rehabilitacji - masaze-gimnastyka - bol lydek- lekkie mrowienie.Dziekuje,

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana konsultacja lekarza neurochirurga i ustalenie dalszego postępowania.