Co oznacza wynik badania kręgosłupa u 46-latki?

Co ten wynik oznacza dla mnie ,Odcinek szyjny kręgosłupa o spłyconej fizjologicznej lordozie. Na wysokości C5-C6 obecna jest centralno-prawoboczna wypuklina krążka międzykręgowego modelująca więzadło podłużne tylne kręgosłupa. Pozostałe krążki międzykręgowe bez przemieszczenia.. Worek oponowy bez cech przemieszczenia i modelowania. Rezerwa płynowa podpajęczynówkowa kanału kręgowego o zachowanym świetle. Zaostrzenia krawędzi przednich trzonów kręgów szyjnych.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? konieczna jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego wraz z powyższym wynikiem