Co oznacza wynik badania moczu po usunięciu narządów rodnych?

Witam w wyniku moczu mam erytrocyty jednostka ery/ul -10 Cell/ul nabłonki płaskie -nieliczne, leuk. wartość poj.wpw, Eryt.św wartość 1-2 wpw, inne niel.pasma śluzu co oznaczają takie wyniki mam 57 lat rok lata temu miałam usunięte narządy rodne z powodu nowotworu ogólnie jestem ciągle zmęczona szybko się męczę nie mogę stać zaraz robi mi się słabo czy mam się czym martwić proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć powyższa badanie oraz badania laboratoryjne wraz z TSH oraz pomiar ciśnienia tętniczego 2 x dziennie