Co oznacza wynik badania moczu u 14-letniego dziecka?

Witam , moje obawy wzbudza wynik moczu u dziecka 14 letniego Białko 204 mg/l Urobilinogen 1 Bilirubina 1 Leukocyty 2-5 wpw Erytrocyty 4-9 wpw Pozostałe czynniki prawidlowe Lekarz rodzinny stwierdził że nie rozumie z czym przyszłam i co chcę od wyniku skoro jest prawidłowy, dodam że moje dziecko 2 razy załatwiło się z krwią.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Białkomocz fizjologiczny to dobowa utrata białka poniżej 250mg. Tutaj białka jest 204 mg/l w jednej próbce, więc chyba jednak jest problem. Powinna Pani udać się na konsultację do nefrologa.