Co oznacza wynik badania mózgowia 26-latki?

Opis: obszar plynowej SI sredn.ok 4mm zlokalizowany w okolicy skorupy po str lewej - bez cech otaczajacego obrzeku - najpewniej poszerzona przestrzen okolonaczyniowa (virchowa robina) poza tym struktura mozgowia bez. Widocznych zmian ogniskowych , bez cech restrykcji dyfuzji w DWI. Uklad komorowy polozony posrodkowo. Dosc symetryczny, nieposzerzony. Struktury srodkowe nieprzemieszczone.

Nie interpretujemy wyników badań z poziomu portalu, robi to lekarz, który zleca i prowadzi diagnostykę pacjenta na podstawie jego objawów i zgłaszanych dolegliwości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.