Co oznacza wynik TK głowy 26-latki?

Dzien dobry. To moj wynik tk głowy. Pewnych zmian ogniskowych w obrębie mozgowia nie uwidoczniono-ocena w fazynie natywnej. Struktury srodkowe mozgowia nieprzemieszczone. Ukladnkomorowy i rowki zakretow mozgu nieposzerzone. Struktury kostne czaszki bez cech patologi. To jest caly wynik. Neurolog skierowal mnie na badanie z powodu bólu glowy i zaburzenia widzenia typu zygzaki . Co oznacza ten wynik? Badanie neurologiczne w gabinecie w porządku. Prosze o ocene pozdrawiam.....

Lek. Michał Lenard

Opis badania jest prawidłowy, nie uwidoczniono patologii. Wynik powinien być oceniony przez neurologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Być może warto też będzie udać się na wizytę do okulisty. Pozdrawiam!