Co oznacza wynik badania mózgu 6-letniego dziecka?

Witam nie rozumiem wyniku syna Syn 6 lat rytm alfa obecny obfity, o częstotliwości 7.5 Hz i amplit. tak od 3 do 140 UV w odprowadzeniu potylicznym R.Z.zaznaczona W obustr.odprow.skroniowo- ciemieniowo-potylicznych występują fale wolne o częstotliwości 3,5-6 Hz i nieliczne wolne ostre o amplitu ok.100-160uv Ich ilość i amplit.wzrasta w czasie Hv do 200uv i mają one charakter uogólniony FS.nie zmienia zapisu brak cech napadowosci Wniosek: zapis ze zmianami patolog.miernego stopnia w obustronnie.odprow.skroniowo-ciemieniowo-potylicznych w postaci fal wolnych i nielicznych wolnych ostrych Wrażliwość na Hv co to znaczy ??

EEG o niewielkich zmianach, z nadmierną reakcją na HV =hyperwentylację; " Do interpretacji klinicznej, do omówienia z Neurologiem dziecięcym, który zna i leczy dziecko Konieczna pełna ocena stanu zdrowia.