Co oznacza wynik badania obciążenia glukozą i obciążenia insuliną?

Dobry wieczór :) Ostatnio robiłam badania testu obciazenia glukoza i obciazenia insulina 75g, moje wyniki: Glukoza na czczo: 102,94 Po 1 godzinie: 212,13 Po 2 godziniach: 184, 24 Insulina: Na czczo: 17,4 Po 1 godzinie: 147,0 Po 2 godzinach: 231,0 Lekarz zaniepokoił sie, zlecił dodatkowe badania W moczu glukoza nieobecna Hemoglobina glikowana: 5,28 Wizyte u diabetologa mam dopiero za dwa tygodnie, a juz sie nie pokoje. Z gory dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję powtórzyć badanie test obciążenia po przynajmniej 8 godzinnym przebywaniu na czczo.