Insulina po obciążeniu 75 g glukozy a insulina przed obciążeniem

Proszę o interpretację wyników i ewentualnie podpowiedź do jakiego specjalisty się udać. Test obciążenia glukozą 75g lat 43 Glukoza na czczo 86 mg/dl Glukoza po 1 godz – 95 mg/dl Glukoza po 2 godz 85 mg/dl Insulina po obciążeniu 75 g glukozy Insulina przed obciążeniem 8,6 µIU/ml Insulina po obciążeniu (pkt 1) 31,3 µIU/ml Insulina po obciążeniu (pkt 2) 18,00 µIU/ml TSH 0,736 µIU/ml FT3 2,58 pg/ml FT4 0,93 ng/dl Anty TPO 0,21 IU/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu i analizie wyników bedzie mozna doradzić dalsze postepowanie. Sadze ze warto jest udac sie do lekarza diabetologa lub endokrynologa