Czy przez glukozę pojawiły się wymioty?

Córka ma rok i 3 miesiące, od 6 dni ma grypę jelitowo-żołądkową, otrzymuje dicoflor na odbudowanie flory bakteryjnej i lek przeciwbiegunkowy. przez 3 dni nie wymiotowała tylko robiła 1-2 dziennie luźny stolec. W 5 i 6 dniu rano i wieczorem przygotowałam jej wodę z glukozą, i znowu pojawiły się wymioty. Czy to przez zawartość glukozy? Jak długo może to jeszcze potrwać?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Tak jak pisałam, lepiej będzie jeśli zgłosi się Pani z dzieckiem na kontrolę do pediatry, ponieważ objawy trwają już 6 dni.